Kto zna najnowsze chwilówki z ostatniego miesiąca ?

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Kto zna najnowsze chwilówki z ostatniego miesiąca ?

Postautor: Zenobiusz » 26 maja 2014, 9:10

Zauważyłem, że wiele osób z powodzeniem korzysta z chwilówek biorąc wszędzie pierwszą pożyczkę za darmo. Chciałbym się od was dowiedzieć jakie sa teraz nowe chwilówki, które powstały niedawno i tez mają promocję pierwsza pożyczka bez odsetek.
Zenobiusz

Re: Kto zna najnowsze chwilówki z ostatniego miesiąca ?

Postautor: Spec » 27 maja 2014, 7:34

i to właśnie jest najśmieszniejsze - jak zawsze POLSKA - kręcić, kombinować.... niby nic, ale po to te firmy zachęcają pierwszą pożyczką za darmo, żeby korzystać z ich oferty a nie wyszukiwać innych darmowych chwilówek. Taka już widać nasza nacja
Spec

Postautor: Mikser » 03 cze 2014, 10:21

Sprawdź ofertę Kyzoo. Tam też pierwszą pożyczkę otrzymałem bez odsetek. Na stronie https://www.kyzoo.pl znajdziesz info :) Osobiście byłem zadowolony z obsługi i całej procedury. Ty też będziesz zadowolony :)
Mikser

Postautor: justyna_k1 » 14 sie 2014, 9:10

I zdecydowałeś się na coś? Ja miesiąc temu pożyczałam w Lendon. Wzięłam 400 zł. Mieli taką promocję, że jak się pożyczało pierwszy raz to nie naliczali odsetek jak deklarowałeś że oddasz w ciągu 30 dni. Fajna sprawa dla mnie, tym bardziej, że udało mi się załatwić wszystko bardzo szybko. Ta promocja chyba nadal trwa z tego co widzę. Możesz sobie zobaczyć: https://www.lendon.pl/
justyna_k1

Postautor: Balbina » 15 sie 2014, 16:58

ta oferta z Lendona 0% na odsetki jest nadal aktualna.
Sama skorzystałam kilka dni temu.Bardzo szybko załatwili
wszystkie formalności i już mam gotówkę.
Balbina

Postautor: slavecka » 29 sie 2014, 9:10

Balbina dzięki za info, właśnie wzięłam z Lendona 500 zł. i spłacam też 500. Trzeba pochwalić to, że rzeczywiście mało formalności i szybko są pieniążki...martwiłam się, że nie dojdą, a potrzebowałam pieniędzy dosłownie na wczoraj, ale jestem uratowana :)
slavecka

Postautor: Adamczak » 29 sie 2014, 12:54

Korzystałem z chwilówki Szybka Gotówka, moge powiedzieć ze jest to normalna firma. O ile nie zdązyłem zapłacic w terminie - pozwolili mi przedlózyć na 14 dni z warunkiem opłaty mojego procentu. Ale chwilówkami więcej korzystać nie będe – bo drogie są wszystkie.
Adamczak

Postautor: kinga » 07 sie 2015, 14:57

polecam pożyczkę w ekspres kasie. naprawdę jest to dobra firma, rzetelna i uczciwa, a do tego są naprawdę ekspresowi - pieniądze przelewają na konto w jakieś 15 minut.
kinga

Postautor: ask99 » 27 sie 2015, 9:30

Ciekawe artykuły na temat pożyczek - chwilówek można znaleźć , porady, porównywarki, najnowsze i najkorzystniejsze oferty. Warto zapoznać się ze stroną chociażby z ciekawości, co i jak w świecie chwilówek.
ask99

Wróć do Chwilówki przez internet