Pożyczki chwilówki w Vivus

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Pożyczki chwilówki w Vivus

Postautor: Redaktor Maj » 13 gru 2012, 12:07

Ostatnio w mediach pojawiło się sporo ich reklam i dlatego chciałbym dowiedzieć się coś więcej o nich. Przez internet można sprawdzić wszystko, a najlepiej do tego nadają się oczywiście fora dyskusyjne bo tam każdy może napisać swoją obiektywną opinię i zostawić komentarz. Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi uwagami na temat tego parabanku. Gdzieś widziałem ich opis , że można tam dostać pożyczkę chwilówkę szybko przez internet i to bez sprawdzania w bik. Piszcie jak wam się układa współpraca z chwilówkami Vivus.pl?
Redaktor Maj

Chwilówka na święta

Postautor: Benek » 14 gru 2012, 8:28

Czy wysyłając wniosek w przyszłym tygodniu mam szansę otrzymać pieniądze jeszcze przed świętami. Zostało już niewiele czasu, a potrzebuję kasy na świąteczne wydatki. Jak długo trwa rozpatrzenie takiego wniosku? Długo trzeba czekać? Boję się, że kasę dostanę, gdy już będzie po fakcie...
Wiem, późno się obudziłem, ale to nagła sytuacja. Spodziewałem się, że będę miał jeszcze jakiś przypływ gotówki przed świętami.
Benek

jak dostać pożyczkę w vivus

Postautor: marian » 01 sty 2013, 18:06

Moje pierwsze pytanie jest takie czy vivus sprawdza bazy danych dłużników i te najróżniejsze rejestry typu bik, big i krd? Ogólnie gdzie i jak w vivus sprawdzają klientów zanim wydadzą decyzję kredytową o przyznaniu chwilówki. Wiadomo, że im więcej sprawdzania i weryfikacji klienta w jakiś informacjach kredytowych to pewnie taka pożyczka będzie trudniej dostępna i wszystko dłużej będzie trwało.
marian

Opinie klientów o firmie vivus

Postautor: ktoś » 04 sty 2013, 10:27

Na tą chwilę to wiem o nich tyle i le widzę w reklamie telewizyjnej. Tak naprawdę świadczy to tylko o tym, że mają bardzo duży budżet i ogromne możliwości finansowe skoro stać ich na najdroższą z możliwych reklam. Dlatego zachęcam wszystkich którzy już pożyczyli jakąkolwiek kasę w vivus żeby pisac tutaj jak wszystko przebiegało i czy jesteście zadowoleni z współpracy z nimi.
ktoś

Chwilówka za darmo bez odsetek

Postautor: zadłużony » 06 sty 2013, 10:57

Naprawdę niech ktoś się wypowie co to znaczy , że pierwsza chwilówka jest za darmo? Ja nie chcę wierzyć że ktoś pożyczy 200, 300 lub 500 zł na kilka dni i można mu oddać dokładnie tyle samo. Tam musi być jakaś pułapka i zastanawiam się jakie haczyki w umowach stosuje vivus reklamując te niby darmowe pożyczki. Ciekawe czy można dam dostać pożyczkę w sobotę, niedzielę, ogólnie w weekend i dni wolne od pracy.
zadłużony

Gdzie po chwilówkę bez odsetek

Postautor: remikz » 14 sty 2013, 14:27

Tak naprawdę zdobycie chwilówki bez odsetek graniczy z cudem. Żaden parabank nie zaproponuje pożyczki bez odsetek, chyba że jesteście jego stałymi klientami, wtedy parabank może raz na jakiś czas zorganizować promocję bez odsetek, ale taki przypadek może być sporadyczny. Chwilówki bez odsetek to jak na razie fikcja. Nawet w bankach nie znajdziecie takich ofert. Zatem jeśli chcecie chwilówkę, to musicie się liczyć z kosztami.
remikz

Re: Pożyczki chwilówki w Vivus

Postautor: Grzesiek » 10 gru 2013, 13:34

Ja nie wierzę w te wszystkie darmowe pożyczki. Dlatego też na święta wziąłem pożyczkę w sprawdzonej firmie. W morgis dostałem 200 zł na 30 dni. Termin spłaty wypada po nowym roku, więc mi odpowiada. Wysłaliśmy do nich smsa o treści KONTAKT na numer 664 079 800, później już wszystko poszło z górki. Pieniądze szybko trafiły na nasze konto.
Grzesiek

Postautor: minia minia » 17 mar 2014, 10:14

Witam,
Co do pożyczek w VIVUS.PL wg mnie solidna firma ds udzielania pozyczek przez internet.Dobry i szybki kontakt, niestety pierwsza pozyczka darmowa do 1400 zł aktualnie ok ale każda kolejna juz na % i to nie mały , choć i tak figurują i są w czołówce np. 1500 zł pożyczone na 15 dni do oddania 142 zł więcej = 1642 zł :shock:
minia minia

Postautor: hutons » 18 cze 2014, 13:20

Dają przyzwoite kwoty, powyżej 20 tysięcy, a spłata rozkładana na lata, tak więc się opłaca.
O ile tylko macie środki...
hutons

Postautor: bodziu » 18 cze 2014, 13:30

Tylko nie chwilówki. Większe kwoty to jeszcze ma sens, ale przy chwilówce macie przecież kosmiczne oprocentowanie!
bodziu

Następna

Wróć do Chwilówki przez internet