Gwarantowana pożyczka kokos.pl

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Gwarantowana pożyczka kokos.pl

Postautor: georg » 27 cze 2013, 17:30

Słyszałem nawet o jakiś pożyczkach gwarantowanych na Kokos.pl. Czy ktoś mi może wytłumaczyć co to za nowy twór pożyczkowy w necie? Z tego wynika, że osoba pożyczająca nie musi się martwić o zwrot zainwestowanej kwoty?

Georg/Pruszków
georg

Jak działa pożyczka gwarantowana na kokos.pl

Postautor: yrek » 27 cze 2013, 18:16

Dokładnie jest tak jak mówisz. Pożyczkodawca ma 100 procentową gwarancje zwrotu kasy-jednak jest to kapitał bez odsetek. Tylko ponosi ryzyko utraty odsetek od pożyczki społecznościowej. Głównie chodzi o to, że umowa takiej pożyczki będzie inaczej sformułowana. Do tego procederu oprócz pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy będzie potrzebny GWARANT. Czyli osoba od której będzie pobierana rata jeśli natrafimy na nierzetelnego pożyczkobiorcę.

Yrek/Sopot
yrek

Zabezpieczenie przy pożyczkach społecznościowych

Postautor: waldek » 27 cze 2013, 18:23

Dodam tylko, że zabezpieczenie kwoty pożyczki Gwarant musi wcześniej wpłacić na konto portalu Kokos.pl. Potem kiedy pożyczkobiorca spłaca raty zgodnie z harmonogramem to gwarant sukcesywnie odzyskuje swoje pieniądze.

Waldek/Złotów
waldek

Gwarantowane pożyczki społecznościowe

Postautor: ala » 27 cze 2013, 18:33

Ale lipa!!!to na czym zarabia ten gwarant. Ktoś kto na takie coś pójdzie musi być nieźle walnięty. Znajdźcie mi taką osobę, która darmowo zamrozi gotówkę na określony czas i w sumie nie wiadomo, czy ją odzyska.
Ala/Szamotuły
ala

Ile można zarobić na pożyczkach społecznościowych?

Postautor: jaruś » 27 cze 2013, 19:24

Niekoniecznie lipa….gwarant takiej umowy także zarabia. W przeciwnym razie byłoby to absurdalne rozwiązanie. Odsetki dla gwaranta za zaangażowany kapitał są ustalane i akceptowane przez pożyczkobiorców. Bo właśnie o tą premię podwyższy się oprocentowanie całkowite pożyczki. Obecnie posiadając kapitał można występować na portalach social lending w roli gwaranta i pożyczkodawcy.

Jaruś/Plewiska
jaruś

Re: Gwarantowane pożyczki społecznościowe

Postautor: Mgr.Jan Nowak » 14 lut 2014, 19:34

ala pisze:Ale lipa!!!to na czym zarabia ten gwarant. Ktoś kto na takie coś pójdzie musi być nieźle walnięty. Znajdźcie mi taką osobę, która darmowo zamrozi gotówkę na określony czas i w sumie nie wiadomo, czy ją odzyska.
Ala/Szamotuły

Droga Alu Wierzę iż Przez to mogę Pomóc ludziom .Kiedyś i mnie ktoś pomógł.Dobro wraca zło też i to z zdwojoną siłą .
Pozdrawiam .
Ps. Wierzcie w ludzi i ich dobro ,nie bądźcie wiecznymi czarnowidzami to donikąd nie Prowadzi .
Mgr.Jan Nowak

Re: Gwarantowana pożyczka kokos.pl

Postautor: Jerzy » 22 kwie 2014, 14:17

Do d... ten kokos.Już 3 razy chciałem pożyczyć 1000 zł i nie ma inwestorów.Inni z tego co widze też czekają i czekają miesiącami.Podobno lepsza jest Zakra i szybciej można dostać pożyczkę.
Jerzy

Re: Gwarantowana pożyczka kokos.pl

Postautor: Elunia » 14 maja 2015, 19:12

Witam
W Kokos bardzo trudno jest otrzymac pożyczkę nawet i te 1000 zł,czy mniej 500 zł.Są to jak wiadomo pożyczki społecznościowe,które udziela inwestor.To działa na zasadzie jak serwis allegro.Wystawiani jesteśmy przez aukcję w Kokos,że chcemy pożyczyć pieniądze nie ważne ile,zapewne takich ludzi jest kilkanaście.Więc inwestorzy te aukcję przegladają,kto i jakie ma potrzeby finansowe i na co konkretnie mają być pieniądze przeznaczone.A czy ma zamiar pożyczyc też nie wiadomo,iz nie zna pożyczkobiorcy oraz jego historii w rejestrach BIK,BIG,KRD I INNE. Ryzykują utratę pieniędzy przed nieuczciwymi pożyczkobiorcami,którzy nie maja zamiaru zwrócić pożyczki.Tu w Kokos należy ostrożnie podejść do konkretów jakie nas interesują.Nasze dane osobowe nie są strzeżone,więc nasze dane mogą wycieknąć co jest bardzo realne.Nasze dane imię i nazwisko podajemy na własne ryzyko tak jest napisane w regulaminie Kokos.Wystarczy podpisać się pseudonimem,wtedy mamy pewną gwarancje,że nasze dane osobowe nie wyciekną po za Kokos. Zarejestrowałam się już dawno w ten serwis Kokos dodatkowo poczta listowną przesyłają kody,hasła do logowania,aby w pełni można było korzystać z usług Kokos.Wystawiłam aukcje na 1000 zł,która jest widoczna 27 dni,po tym czasie wygasa i wstawia się nową.Niestety nigdy nie otrzymałam tam pożyczki i chwała Bogu,bo koszty by nas zjadły po prostu. Kokos ma nie ciekawą opinię jako strona społecznościowa. Popularne są teraz nowe bazy społecznościowe Zakra,Abis,Szybkigrosik.pl tu znaczniej szybciej i pewnie otrzymamy ofertę przyznania pożyczki przez inwestorów. W Zakra ja i Abis wypełniamy wniosek po chwili wiadomość decyzja pozytywna,ale dalsze uzupełnienie wniosku odbywa się tylko telefonicznie koszt połaczenia to 7,89 zł za minute a koszt sms-a o treści Pożyczam 23,57 zł. Nie ma nic za darmo najpiewr przedpłata w formie telefonicznej,którą w ten sposób pobierają. Gdy przebrniemy przez cala tą biurokrację rejestrują nas w bazie jako pożyczkobiorców i trzeba czekać na inwestora/ów .Tu akurat pożyczają inwestorzy kilkoro znjomych moich otrzymało tam pożyczkę. Niektórzy czekali 7 dni ,gdy odezwał się inwestor gotowy podjąc decyzje wypłaty pożyczki,a niektzórzy czekali i 3 tygodnie na inwestorów,ale jakoś udało im się otrzymać pozyczkę,koszty są kosmiczne po prostu biorąc np.20000 zł do zwrotu jest prawie trzy razy tyle na okres 5-ciu lat .Do takich baz teraz podchodzę z rezerwą dla bezpieczeństwa utraty danych osobowych po za te bazy,które to niby są pilnie strzeżone,a nie jest tak niestety i przez to możemy sobie przyspożyć kłopotów.
Kto co woli,wybór należy do klienta'
Pozdrawiam serdecznie Anna
Elunia

Wróć do Chwilówki przez internet