Jakie nowe chwilówki polecacie - poza Wonga

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Jakie nowe chwilówki polecacie - poza Wonga

Postautor: Malutka z Poznania » 30 kwie 2013, 16:54

Czy znacie jakieś nowe chwilówki z dobrą ofertą ? Interesuje mnie propozycja bardziej przyjazna dla portfela niż to co reprezentuje Wonga. Nie mam pojęcia skąd akurat oni się wzięli, ale po bandzie pojechali z tymi odsetkami.
Czy to prawda, że są firmy co pożyczają za pierwszym razem bez odsetek ?
Malutka z Poznania

Re: Jakie nowe chwilówki polecacie - poza Wonga

Postautor: Kris » 04 maja 2013, 8:16

Ja wychodzę z założenia że nie ma nic za darmo, jeżeli pożyczają pierwszy raz za darmo to zazwyczaj na krótki okres po to tylko aby mieć Twoje dane osobowe z nadzieją że już się od nich nie uwolnisz ;). Aktualnie firmy, które działają w przejrzysty sposób i dbają o reputację to prowident tam jednak trzeba płacić co tydzień i carecash tam są spłaty miesięcznie. Wiem z doświadczenia...
Kris

Postautor: Wisnia » 10 maja 2013, 11:10

Polecam sprawdzić stronę www.twoja-chwilowka.xn.pl Promocje, porady i komentarze serio warto.
Wisnia

Postautor: Dorotka » 16 maja 2013, 7:39

Malutka z Poznania pisze:Czy znacie jakieś nowe chwilówki z dobrą ofertą ? Interesuje mnie propozycja bardziej przyjazna dla portfela niż to co reprezentuje Wonga. Nie mam pojęcia skąd akurat oni się wzięli, ale po bandzie pojechali z tymi odsetkami.
Czy to prawda, że są firmy co pożyczają za pierwszym razem bez odsetek ?

Jestem ciekawa jak jest w końcu z tą firmą Wonga. Próbowałaś? Czy to tylko usłyszane opinie... Niestety jeszcze ciężko jest znaleźć komentarze klientów, bo to naprawdę nowa firma a ciekawi mnie jak długo uda im się przetrwać w Polsce - w końcu konkurencja jest naprawdę spora.

Co do pożyczek za darmo (oczywiście tych pierwszych) to mają je w swojej ofercie: Vivus, Via SMS oraz sohocredit - ale są ograniczenia i można uzyskać kwoty od 500 zł do 800 zł w zależności od firmy.
Poradnik-Finanse.pl - dowiedz się wszystkiego o prywatnych produktach pożyczkowych !
Dorotka

Postautor: niuniusia25 » 16 maja 2013, 7:54

potrzebuję na wczoraj 500zl,wie ktoś jak i co?co do Wonga,to odpuśćmy ten temat,lichwiarze i tyle
niuniusia25

Postautor: gość » 26 lut 2015, 21:30

Ja znlazłem na infocredit24, wszystko tam jest zgodnie z opisem i jeden telefon i kaska na końcie
gość

Postautor: Olaf » 27 lut 2015, 15:15

Jest bezpieczna, jeśli bierze się w sprawdzonym miejscu. Jak wielu tutaj i ja miałam taką sytuację - potrzebowałam gotówki na już. Najpierw chciałam wziąć ze ""stacjonarnej"" firmy - ale facet tak kręcił, że uciekłam. Wreszcie zdecydowałam się na Internet - bo można zobaczyć umowę ramową i nie ma żadnych kruczków, wszystko jest jasne i przejrzyste.
Olaf

Postautor: gosc » 17 mar 2015, 13:30

Ja korzystałam z pożyczki w Ekspres Kasa, moim zdaniem to dobra firma, po wypełnieniu wniosku pieniądze miałam po 10 minutach na koncie, od razu też wyliczyli mi ile oddać, także warunki są bardzo jasne. Z formalności potrzebny był tylko dowód.
gosc

Postautor: daisy1114 » 28 sie 2015, 5:51

Polecam zapoznać się ze stroną , fachowe porady, artykuły na co i jak uważać, porównywarki ofert i firm, lista zaufanych firm i korzystnych ofert. Świeże artykuły na różne ciekawe tematy odnośnie chwilówek. Warto zapoznać się ze stroną.
daisy1114

Wróć do Chwilówki przez internet