Pożyczka przez internet bez odsetek

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Re: Pożyczka przez internet bez odsetek

Postautor: Madzia » 01 maja 2015, 16:55

To nowa porównywarka gdzie można znaleść nowe najniżej oprocentowane chwilówki.
Możecie trochę o tym poczytać, jest tam uwzględnione rso. Co bardzo miło zaskakuje, bo nie pokazuje ile będziemy brać tylko ile będziemy spłacać. A to bardzo dobra i pomocna podpowiedź, niektóre porównywarki uwzględniają tylko ile chcemy pobrać. Bez podania ile mamy potem do oddania. Przez co wiele ludzi ma potem problem, kiedy dowiadują się w umowie ile naprawdę mają do oddania. I za to nie winą porównywarki, na której zostali oszukani. A ofertę chwilówki, gdzie zostało uwzględnione ile tak naprawdę mają do oddania. Mamy tam także pokazaną kwotę maxymalną.
Madzia

Postautor: dominika » 16 sty 2016, 19:03

za 0 zł pierwszą pożyczkę możesz dostać w Ekspres Kasie i tam też mają minimum formalności. Niedawno brałam, polecam, firma pierwsza klasa!
dominika

Postautor: Milczek » 19 sty 2016, 6:42

Są pożyczki internetowe bez odsetek jak by ktoś pytał . Taką instytucją /firmą jest np firma Lendon , która własnie proponuje pożyczki online i pierwsza jest do 1500 zł za darmo czyli bez odsetek . Pozyczasz 1500 i oddajesz 1500 .
Milczek

Postautor: hektorfm » 22 lut 2016, 10:32

Z takich pożyczek przez internet , to moge polecic extraportfel. Moim zdaniem jest to bardzo fajne rozwiązanie dla osób nie mających czasu chodzić po biurach . Poza tym jesli chodzic o odsetki to sprawa wygląda tak , że tutaj jest pierwsza pożyczka do 1500 zł na 45 dni za darmo . Także w tym momencie macie dłuższy okres spłaty przez co oferta jest na prawde atrakcyjna . Ja nie pożyczałem tyle akurat , ale tyle oddałem ile pozyczyłem. Sama gotówka jest szybko na koncie . Takze polecam .
hektorfm

Postautor: Juliusz » 28 lis 2016, 10:46

Zawsze są jakieś opłaty, nie ma nic za darmo. Nie wierzę w to, że nie wiąże się to z żadnymi kosztami...
Juliusz

Poprzednia

Wróć do Chwilówki przez internet