Pożyczka od Profi Credit

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Re: Pożyczka od Profi Credit

Postautor: kalimaras » 24 wrz 2013, 13:10

Mamy u nich pożyczkę na rok zaciągniętą. Do spłaty zostało jeszcze kilka tygodni. Koszty są takie jakie miały być.
Wszystko było zapisane w umowie. A Polaczki wyzywający na firmy pożyczkowe? Standard. Bo przecież firma pożyczkowa chce odzyskać kasę :D
kalimaras

Postautor: jarek fogiel » 25 wrz 2013, 12:59

Czy mając 1700 złotych dochodu miesięcznie dostanę 4000 złotych pożyczki w Profi?
Nie mam komornika, to moje rzeczywiste zarobki, które dostaję do ręki.
Czego oni wymagają dla uzyskania pożyczki?
jarek fogiel

Postautor: markonois » 12 lut 2014, 13:15

Nie łatwiej złożyć wniosek? Przecież wcale nie musisz brać pożyczkę. Oni do pożyczki wymagają nawet mniej niż minimalne wynagrodzenie, w bankach o takie warunki trudno, ale wiadomo - firmy pożyczkowe są skierowane do innego typu klienta.
markonois

Postautor: pozyczki-ok.pl » 17 lut 2014, 10:25

Pożyczkę w ProfiCredit otrzymać jest bardzo łatwo. Jednakże z doświadczenia z klientami tej firmy wiem, że nie jest to przyjazna firma dla klienta. Ze swoich ofert wykreśliłem z tego powodu tę firmę. Mają bardzo agresywną politykę windykacyjną. Często na granicy prawa. Częstym wykorzystywaniem nie wiedzy klienta jest podpisywanie świstka, że zgadza się na ściąganie raty bezpośrednio z pensji. Mo to następować, kiedy tylko sobie zażyczy ProfiCredit. To sprzeczne z prawem. Ponadto nie patyczkują się, jeżeli klientowi powinie się noga i czasowo ma trudności ze spłatą. Często w ciągu miesiąca jest już nakaz sądowy i komornik. Ja proponowałbym rozglądać się za inna firmą pożyczkowa, która jest bardzie przyjazną i ma indywidualne podejście do klienta. A są obecnie takie. Pamiętajcie, ze w życiu bywa różnie.
pozyczki-ok.pl

Postautor: aleszka23 » 16 lip 2015, 9:46

Dokładnie w życiu bywa róznie. Miałam sytuacje, gdzie ciągle szłam pod górkę. Uratował mnie Profi Credit. Użyczył mi swoich usług do tego aby pomóc mi w problemach. Mam pozytwne opinie o tej firmie, jest ona uczciwa i solidna. Najważniejsze ze nie sprawdza Biku a transakcje przebiegają w przyspieszonym tempie.
aleszka23

Postautor: rokoszka12 » 20 sie 2015, 8:50

Mam pozytywną opinię o danej firmie, wszystkie aspekty są wyjaśione i przez doradcę i określone w umowie. Dobrze, że nie musiałam czekać nie wiadomo jak długo na przelew ustalonej kwoty, dostałam ją dzień później na konto. Spłacić musiałam zadłużenie w banku bo mnie oszukało na wysoką kwotę!!! :x Masakra, już więcej nic z banku nie wezmę. Polecam Profi Credit, tam są warunki bardzo dobre.
rokoszka12

Poprzednia

Wróć do Chwilówki przez internet