Tania pożyczka przez internet

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Re: Tania pożyczka przez internet

Postautor: MariAnna » 28 wrz 2014, 18:54

W Szybkiej Gotówce warunki są bardzo wygodne. Zwłaszcza w pierwszej pożyczce, kiedy można wziąć do 2500 zł.
MariAnna

Postautor: andrzej0987 » 11 sty 2016, 13:54

warto spróbować w Ekspres Kasie, pierwszą pożyczkę masz za 0 zł, sprawdziłem. warunki ok, duża firma, dużo zadowolonych klientów. ja kiedyś pewnie znów skorzystam.
andrzej0987

Postautor: gosia » 14 cze 2016, 19:45

cześć z tego co mi wiadomo jest bardzo dużo firm banków czy też parabanków które oferują szybkie pożyczki tylko zapominają dodać że w banku to trzeba odstać swoje w kolejce a potem możemy usłyszeć ale pan nie ma u nas konta to trzeba zaświadczenie o zarobkach itp.
gosia

Postautor: opener » 21 sie 2016, 9:58

jak tania pożyczka przez internet to soobiście polecam extraportfel , składacie tylko wniosek online , potem otrzymujecie informacje czy dostaniecie pożyczkę czy nie , w sumie odpowiedz szybko się uzyskuje , podobnie jak pieniądze . Ja miałam w 20 minut na koncie . A tak co o oferty samej to tutaj jest pierwsza pożyczka do 2000 zł na 45 dni , takze duża kwota dla pierwszych klientów i długi okres spłaty bo aż 45 dni .
opener

Postautor: panicz » 16 wrz 2016, 22:10

Jaką maksymalną kwotę pożyczki otrzymam w Wonga?
panicz

Postautor: oewonga » 27 wrz 2016, 16:26

Witam! Panicz, maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wzrosnąć do wysokości 8000 zł, ale kwota ta ostatecznie jest uzależniona od Twojej obliczanej zdolności kredytowej. Całkowity koszt pożyczki możesz zobaczyć już podczas składania wniosku - pod suwakami, na których wybiera się kwotę oraz czas, na jaki ma zostać udzielona pożyczka. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=bezbank.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Poprzednia

Wróć do Chwilówki przez internet