Od kogo pożyczka przez internet?

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Re: Od kogo pożyczka przez internet?

Postautor: gapys » 24 sty 2014, 13:55

Spróbuj złożyć wniosek przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, oni mają większą bazę firm, więc wybiorą to co aktualnie się najbardziej opłaca.
Może jednak masz zdolność kredytową? Szukanie samemu to ciężki temat, może się okazać, że wybierasz ofertę która wydaje ci się być dobra, a realnie niczego dobrego w tej ofercie nie ma. Radzę czegoś takiego całkowicie unikać.
gapys

Postautor: bekos » 29 gru 2014, 13:36

Tutaj się faktycznie zgadzam. Jeśli wniosek idzie przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe to wtedy wszystko wygląda w najlepszym porządku. Po prostu przy pomocy doradcy nie ma takich problemów, masz większy wybór i porównujesz oferty, a nie korzystasz tylko z jednej. Przy jednej ofercie logiczne że przepłacasz.
bekos

Postautor: Kibic » 23 sty 2015, 9:45

przez internet brałem tylko jedną pożyczkę od Lendon. Pieniądze bardzo szybko na koncie. Jasne i przejrzyste warunki i do tego pierwsza pożyczka chyba do 6 stów jest za darmo czyli oddajesz tyle ile wziąłeś. Co na pewno jest korzystne.
Awatar użytkownika
Kibic

Postautor: nataliapstryk » 21 kwie 2015, 7:17

Bez zbędnych dokumentów? Wiem, że tak działa, jest u nich w ofercie szybka pożyczka przez internet. Dopasowują wielkość raty do Twoich potrzeb, tak, żebyś mogła ją spokojnie spłacić. Mają konkretnych doradców – pomogą w formalnościach i zaprezentują najlepsze rozwiązanie.
nataliapstryk

Postautor: Luka » 26 kwie 2015, 15:54

Najlepiej moim zdaniem od zaufanych firm. Nie ma co się bawić w takie prywatne gdzieś coś od kogoś. Ja wiem, że firma LendOn przesyła pieniądze szybko na konto i cała procedura jest bardzo łatwa i można ją wykonać w 15 min. Podoba mi się, że oferują promocje i rabaty, więc warto zaglądać na ich stronkę. Pożyczki są bardzo przydatne, ale trzeba pamiętać, że należy je spłacić :)
Luka

Postautor: Ola » 30 kwie 2015, 6:37

na pewno przez internet i bez większych formalności, bo chcą tylko dowód jest w ekspres kasie. mają niezłe warunki pożyczki, piszą ci też od razu kwotę do zwrotu, no a pieniądze przelewają bardzo szybko, tak jak obiecują. mają wiele dobrych opini, do raczej sprawdzona firma.
Ola

Postautor: Madzia » 01 maja 2015, 16:57

Ja mogę doradzić ofertę vivusa, to najlepsza z ofert. Jeżeli nic wcześniej nie braliście u nich. Pierwsza oferta jest naprawdę dobra i warto wziąśćjeśli się naprawdę potzebuje.
Kiedy braliście już coś u nich to proponuję zajrzeć . Tam znajdziecie podobne najniżej oprocentowane oferty.
Madzia

Postautor: bezia » 12 maja 2015, 18:03

ja znam z doświadczenia Lendona i nie mogę narzekać- jasno, umowa na stronie, można się zapoznać wcześniej...generalnie bez problemów!
bezia

Postautor: arczi19 » 17 maja 2015, 10:58

Również polecam vivus. Zdarzyło mi się już dwukrotnie pożyczać na szybko pieniądze i jak na razie wychodziło to najbardziej korzystnie. Polecam jednak zawsze przedtem sprawdzić i porównać oferty w porównywarce, bo może coś się pozmieniało od tamtego czasu (ostatnio korzystałem tuż po świętach).
arczi19

Postautor: kyubala » 20 maja 2015, 11:08

Musisz poszukać w przeglądarkach takich jak bezbank. I dodatkowo na forach, często takei promocje są także umieszczane właśnie na porównywarkach. Jak dodatkowa promocja dla banku.
kyubala

PoprzedniaNastępna

Wróć do Chwilówki przez internet