Od kogo pożyczka przez internet?

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Od kogo pożyczka przez internet?

Postautor: kuczus » 18 sty 2013, 14:51

W której firmie mogę bez większych problemów otrzymać pożyczkę internetową?
Chodzi mi o taką sytuację, w której nie muszę iść do firmy, pokazywać żadnych dokumentów, lecz składam tylko wniosek i kasę mam przelewaną na konto.
Jestem w trudnej sytuacji, w zasadzie nie mogę opuszczać domu, w grę wchodzi tylko pożyczka przez internet.
Jakie macie rady?
kuczus

U kogo pożyczka przez internet?

Postautor: malon » 21 sty 2013, 14:24

Najłatwiej taką pożyczkę dostać po prostu od osoby prywatnej, ale tutaj nie wiadomo do końca, jaki będzie jej ostateczny koszt.
Pożyczka może kosztować bardzo mało, albo bardzo dużo. Istnieją serwisy, które skupiają takie osoby. Jedna osoba chce dać pożyczkę, a druga chce ją wziąć.
I tak się łączą właśnie przez tego typu serwisy. Pożyczki internetowe są teraz modne, szczególnie, że coraz więcej Polaków nie posiada zdolności do otrzymania kredytów w bankach - niestety.
malon

Jak zdobyć pożyczkę przez internet?

Postautor: remikz » 22 sty 2013, 14:28

Zdobycie pożyczki przez internet wcale nie jest trudne - po pierwsze część parabanków daje możliwość otrzymania takiej pożyczki bez konieczności wychodzenia z domu, po drugie możecie również taką pożyczkę otrzymać od osoby prywatnej, właśnie przez internet. Większego ryzyka nie ma - musicie tylko kontrolować opinie jakie się pojawiają o danych firmach i sprawdzać zawartość umowy. Bardzo łatwo można w głupi sposób stracić swoje pieniądze. Wnioskuję, że do tego doprowadzić nie chcecie, prawda?
remikz

Re: Od kogo pożyczka przez internet?

Postautor: ridga » 10 wrz 2013, 10:28

Zobaczcie to - http://www.proficredit.pl/
Dają większe kwoty pożyczek, nie sprawdzają klientów w BIK i okres spłaty jest normalny, nie musisz oddawać kasy po tygodniu.
Radzę złożyć do nich wniosek - w naszym przypadku wyszło, że oferta była najbardziej przystępna, bo w niektórych przypadkach propozycje były kosmiczne.
ridga

Postautor: anunciusz » 26 wrz 2013, 6:35

kuczus pisze:W której firmie mogę bez większych problemów otrzymać pożyczkę internetową?
Chodzi mi o taką sytuację, w której nie muszę iść do firmy, pokazywać żadnych dokumentów, lecz składam tylko wniosek i kasę mam przelewaną na konto.
Jestem w trudnej sytuacji, w zasadzie nie mogę opuszczać domu, w grę wchodzi tylko pożyczka przez internet.
Jakie macie rady?

Skorzystaj z oferty via sms. Ostatnio pożyczałem u nich pieniądze na 14 dni, bez żadnych wielkich formalności. Początek roku szkolnego zawsze jest trudny, a dzieciom trzeba kupić książki i dać na ubezpieczenie. A przy okazji pożyczki na stronie znalazłem tez informację, że za polecanie oferty firmy można zarobić. W ten sposób zarobiłem w tym miesiącu już 200zł. Teraz czekam na przelew tylko.
anunciusz

Postautor: MaciejStępień » 09 paź 2013, 17:49

Witam, dziękuję Ci Anunciuszu za zainteresowanie naszą firmą i podanie przydatnych, prawdziwych informacji. Aby wziąć pożyczkę w ViaSMS, wystarczy konto w polskim banku, telefon komórkowy oraz przelew w wysokości 1 grosza w celach weryfikacyjnych.

Chciałbym również zaprosić do wspomnianego powyżej programu, w którym za zaproszonego znajomego biorącego u nas pożyczkę wypłacimy Tobie 50 zł. Aby z niej korzystać, należy być aktualnym klientem ViaSMS.
Więcej informacji pod linkiem: https://www.viasms.pl/zapros-znajomych

W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Pozdrawiam,
Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS
MaciejStępień

Postautor: Joanna H. » 10 paź 2013, 20:21

Panie ekspercie, jeśli juz Pan tu jest, to ja chciałabym zadać pytanie.
Czy jeśli moje dochody wynoszą ok 950zł miesięcznie, ale za to są stałe - miesiąc w miesiąc mam wpływy, to czy otrzymam pożyczkę 200zł?
Myśli Pan, że mam szansę? Potrzebuję na dosłownie dwa tygodnie.

Pozdrawiam,
Joanna H.
Joanna H.

Postautor: kamila galis » 07 lis 2013, 13:45

Pytaj po prostu przez doradcę - mowa do przedmówcy.
Nic nie zapłacisz, a przynajmniej sprawdzą czy masz zdolność kredytową.
Napisz do nich - http://www.gtf.pl/
Takie firmy mają całe bazy ofert, więc nie walą każdemu jednej, a faktycznie odbierają taką najbardziej opłacalną.
kamila galis

Postautor: Berenika » 07 lis 2013, 20:22

Z tego co wiem to przy pierwszej małej pożyczce nie sprawdzają Cię, ale faktycznie najrozsądniej będzie po prostu do nich napisać.
Berenika

Postautor: MaciejStępień » 13 gru 2013, 13:45

Witam p. Joanno! Nie powinno być żadnego problemu, ale proszę do nas napisać w cely weryfikacji. Jako Online Ekspert VIaSMS.pl pozwolę sobie napisać parę słów o naszej firmie: Przejrzysta umowa, pieniądze nawet w 15 minut, minimum formalności oraz jedne z najniższych opłat. To troche więcej niż parę słów ;) W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Pozdrawiam,
Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl
MaciejStępień

Następna

Wróć do Chwilówki przez internet