Chwilówki bez zdolności kredytowej

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Chwilówki bez zdolności kredytowej

Postautor: poszukiwacz » 06 sty 2013, 11:17

Chwilówki i powszechny dostęp do nich
Obecnie mamy dostęp do bardzo wielu produktów finansowych. Należy przy tym zaznaczyć, że dostęp ten jest mniej lub bardziej ograniczony – w zależności od tego z jakiego rodzaju ofertą mamy do czynienia. Do grupy ofert, z dostępem do których nie ma najmniejszego problemu zaliczane są chwilówki – ekspresowe pożyczki gotówkowe, o które możemy się starać w pozabankowych firmach. Z chwilówek korzystać może praktycznie każdy, kto ukończył osiemnasty rok życia i szybko potrzebuje gotówki.

Z czego wynika taki właśnie stan rzeczy? To przede wszystkim zasługa uproszczonych formalności. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają klientów Biurze Informacji Kredytowej ani nie wymagają od nich zaświadczeń o zarobkach.

Czy chwilówki wymagają zdolności kredytowej? Jak chwilówki sprawdzają zdolność kredytową?

Nie trzeba zatem posiadać nieskazitelnej historii finansowej oraz wysokiej zdolności kredytowej. Nie ma się zatem co dziwić, że chwilówki wzbudzają tak duże zainteresowanie – w Polsce coraz więcej osób ma problemy z BIK-iem, a ich zdolność kredytowa też pozostawia wiele do życzenia.

Chwilówki są przez niektórych krytykowane za to, że w zasadzie wszyscy chętni mogą je dostać. Padają w tym kontekście stwierdzenia, że są ludzie, którym jakiekolwiek instytucje finansowe w ogóle nie powinny pożyczać pieniędzy. Ciężko się z tym nie zgodzić, aczkolwiek z drugiej strony każdy podejmuje decyzję we własnym zakresie. Z warunkami poszczególnych ofert można się zapoznać bez żadnych problemów – każdy więc chyba widzi na jakie warunki przystaje. Produkty finansowe adresowane są do dorosłych osób podejmujących swe decyzje świadomie.
poszukiwacz

Gdzie dostanę chwilówkę z niską zdolnością kredytową

Postautor: marian » 06 sty 2013, 12:57

Zdecydowana większość oferowanych w Polsce chwilówek kompletnie wymaga od nas zdolności kredytowej. Zresztą trudno by było w ogóle i szkoda by było czasu na to żeby oceniać czy ktoś ma wystarczającą zdolność kredytową na to aby mu przelać na konto 100, 200 czy 500 zł :) Cały potencjał popularności chwilówek tkwi własnie w tym, że można błyskawicznie mieć pieniądze w małej kwocie nawet jeśli jest się osobą zadłużoną, nie ma się pracy i nie generuje żadnych oficjalnych dochodów. Chwilówki są dostępne również dla osób bez pracy oraz takich co mają tylko umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Mogą je dostać również ludzie pracujący na czarno lub na tak zwanych umowach śmieciowych.
marian

Gdzie nie sprawdzają zdolności kredytowej

Postautor: jola » 06 sty 2013, 13:31

Kto wcale nie sprawdza czy mam zdolność kredytową? Gdzie w ogóle nie jest sprawdzana zdolność kredytowa?
Ja odwiedziłam w zeszłym tygodniu dwa biura z chwilówkami i w obydwu chciano ode mnie zaświadczenie o zarobkach. Nie próbowałam jeszcze brać chwilówki w internecie ale chyba będę musiała jeśli tam rzeczywiście nikt nie wymaga od klienta żeby zbadać jaką ma się aktualnie zdolność kredytową i ile pożyczki chwilówki można dostać.
jola

Ja dostać chwilówkę bez zdolności kredytowej?

Postautor: konto » 09 sty 2013, 14:56

Istnieje masa firm, które nie badają zdolności kredytowej klienta przed przyznaniem mu chwilówki.
Po prostu środki są przyznawane na dowód osobisty - żadne inne dokumenty nie są wymagane. Jednak wcale nie każdy takie środki dostanie. Jeśli firma dojdzie do wniosku, że istnieje duże zagrożenie spłaty tej pożyczki, to wówczas może środków nie przyznać i to jest w 100% logiczne.
konto

Re: Chwilówki bez zdolności kredytowej

Postautor: zypolek » 29 kwie 2014, 11:50

Jeśli bez bik i dochodów to tylko mały sumy, jeśli chcesz coś więcej to celuj w Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, może coś ci znajdą, ale generalnie nawet firmy pożyczkowe przestają dawać pożyczki dla klientów, którzy nie wykazują żadnych dochodów. Tak więc może najpierw jakieś zarobki? O większe pieniądze będzie bez nich trudno, no chyba że chodzi o jakieś 300 zeta...
zypolek

Dobre Chwilówki bez zdolności kredytowej

Postautor: Ala » 20 maja 2014, 14:57

Bez problemu praktycznie wszystkie firmy chwilówkowe udzielają pożyczek bez sprawdzania zdolności - nawet osobom bezrobotnym dają. Ja polecam w tym wypadku VIVUS
Ala

Postautor: Bartek » 28 wrz 2014, 18:57

Niedawno wziąłem pożyczkę na Szybkiej Gotówce - 700 zł na 20 dni. Niestety, nie udało się zapłacić na czas. Ale uratowała mnie mozliwość przedlózenia na wygodnych warunkach. Zapłaciłem odsetki od pozyczki i przedlózyłem na kolejne 14 dni.
Bartek

Postautor: lucky » 08 paź 2014, 16:03

a jeśli chodzi o mnie to w chwilówki nie wierzę, zawsze takie pożyczki wiążą się z dużymi kosztami, wszedłem na stronę jednej z nich, bierzesz 500, oddajesz 650- masakra. Wg mnie dobra alternatywą gdy brakuje nam gotówki są tzw pożyczki społecznościowe, jest wiele firm które takie oferują, jak na razie korzystałem z bezbank.pl, po krótkiej rejestracji można złożyć wniosek, tu jest o tyle dobrze że sami wybieramy ile chcemy pożyczyć, na jaki okres oraz ile oddamy, także są dobrym sposobem na połatanie dziury budżetowej.
lucky

Postautor: smelly03 » 10 lip 2015, 9:30

Bardzo dziekuje za porady.
smelly03

Re: Dobre Chwilówki bez zdolności kredytowej

Postautor: epozabankowe » 28 lip 2015, 12:27

Ala pisze:Bez problemu praktycznie wszystkie firmy chwilówkowe udzielają pożyczek bez sprawdzania zdolności - nawet osobom bezrobotnym dają. Ja polecam w tym wypadku VIVUS

To nie zawsze jest prawda. Nowi klienci są często weryfikowani. Obecni lub tacy, którzy spłacili kredyt dostają go bez weryfikacji.
epozabankowe

Następna

Wróć do Chwilówki przez internet