Gdzie najlepiej udać się po chwilówkę

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Re: Gdzie najlepiej udać się po chwilówkę

Postautor: maroony » 10 lut 2015, 13:44

Slowik, a po jakim czasie oddales te piec stowek? Warunki wydaja sie byc w porzadku, ciezko wybrac jakas firme wsrod tylu oferujacych sie na rynku;/
maroony

Postautor: dumois » 12 lut 2015, 9:38

Jak potrzebujecie fajnego kredytu chwilówki to odradzam na pewno jakieś chwilówki ze stacjonarnych firm (tzn. sklepów stacjonarnych, nie wiem jak to inaczej nazwać :P).
Ja skorzystałem z firmy finansowej z Lublina. Tutaj macie ofertę: http://www.kredyt-zaufania.pl/kredyty-chwilowki
Zostawiłem dane kontaktowe i wziąłem chwilówkę na 2500 zł.
Wystarczyło zostawić namiary a Oni sami oddzwaniają i do niczego nie zmuszają wiec to żadna ściema tylko normalny rodzaj kredytu. Dlatego polecam, jeżeli ktoś potrzebuje szybkiej gotówki.
dumois

Postautor: Ozyryr » 18 lut 2015, 14:56

Spoko ofertę ma tez Lendon, 600 zł za pierwszym razem bierzesz i 600 spłacasz.
Ozyryr

Postautor: pomaranczowa_asia » 04 mar 2015, 11:00

Zanim zdecydujesz się na chwilówkę, zastanów się, czy naprawdę warto. Poradnik konsumenta, wspomina właśnie o chwilówkach i wątpliwościach związanych z szybką dostawą gotówki. Polecam artykuły i pozdrawiam.
pomaranczowa_asia

Postautor: kasmina » 19 maja 2015, 11:47

Tam gdzie dają pierwsze pożyczki za darmo, bo zakładam, że chodzi o małą kwotę, prawda?
Macie np. AlfaKredyt. Dostajecie 1000 zł. Jeśli spłacacie w terminie, to pożyczka faktycznie jest za darmo.
kasmina

Postautor: Marisko » 19 maja 2015, 14:48

Według mnie warto iść do firmy Nobilon - można im zaufać, proces nie jest skomplikowany, zależy im na kliencie i mają fachową obsługę. Moi znajomi są zadowoleni.
Marisko

Postautor: Krzysztofaniarusz » 19 maja 2015, 19:05

Non stop piszę, że nad chwilówką musicie się zastanowić. I przeczytać wszystkie informacje. dowiedzieć się jakie jest RRSO, ile tak naprawdę pokrywa się za zwłokę przy płatności i itp. Nie można brać tego wszystkiego od tak ! https://sowafinansowa.pl/?gclid=CLL169K_zsUCFUOzcgodxTcAHw Tutaj możecie poszytać troche o tym jakie są koszta ukryte !! I dowiedzieć się ile wynosi opłata za zwłokę. Ponieważ na tym takei chwilówki najwięcej zarabiają i mówie to nie dlatego bo piszę sobie jako jakiś super flustrat. Ale taka jest prawda, mój kolea robi w chwilowkach i z tego najwięcej jest przychodu.
Krzysztofaniarusz

Postautor: Olek » 19 maja 2015, 19:36

Dla mnie godna polecenia jest firma Nobilon. Przy każdej pożyczce trzeba pamiętać że zawsze musisz oddać także jak się pamięta o tej podstawie to nie ma nic niebezpiecznego. Ja wiem, że wielu moich kumpli zaufało Nobilon i cały "proces pożyczki" przebiegał bez problemów.
Olek

Postautor: alina » 27 maja 2015, 14:48

polecam ferrratum bank, szybka pożyczka, bez zbędnych formalności, potrzebny tylko dowód. ferratum polecili mi znajomi i jestem bardzo zadowolona z tej firmy.
alina

Postautor: Marina » 30 cze 2015, 7:49

Ja poszłam pierwszy raz do Lendon i już tam zostałam, chwilówki biorę od nich co jakiś czas i spłacam je. Nie mam im nic do zarzucenia, pieniążki szybko trafiają na konto i cała procedura przebiega bez problemów.
Marina

PoprzedniaNastępna

Wróć do Chwilówki przez internet