Gdzie najlepiej udać się po chwilówkę

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Re: Gdzie najlepiej udać się po chwilówkę

Postautor: katarzyna » 30 paź 2015, 16:35

dobrą ofertę ma Kasa Tak, wszystkie formalności załatwiają błyskawicznie, to nie jaką mała firma, tylko część ferratum banku, a to poważna instytucja, na pewno jest bezpiecznie. zdecydowałam się na pożyczkę przed rocznicą ślubu, chciałam zrobić mężowi niespodziankę i kupić fajny prezent. na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich oferty.
katarzyna

Postautor: Madzia » 18 sty 2017, 14:01

Hejo! Czy ktoś może orientuje się gdzie teraz warto rozglądać się za chwilówką na około 2k?
Madzia

Postautor: Krzysztofaniarusz » 24 sty 2017, 13:28

Sprawdzałaś jakieś porównywarki?
Krzysztofaniarusz

Postautor: Madzia » 16 lut 2017, 13:22

nie. na razie szukałam opinii wśród znajomych itd, którzy korzystali kiedyś z takiej opcji
Madzia

Postautor: Krzysztofaniarusz » 17 lut 2017, 10:04

polecam stronę finansową
Krzysztofaniarusz

Postautor: rassbarry » 17 lut 2017, 11:07

Ja brałam w Feniko bo kolega w pracy polecił i jestem zadowolona. Wszystko szybko i przez internet
rassbarry

Postautor: Madzia » 20 lut 2017, 9:53

już wzięłam z porównywarki od krzyska
Madzia

Postautor: ginsjusz » 04 kwie 2017, 10:52

rassbarry pisze:Ja brałam w Feniko bo kolega w pracy polecił i jestem zadowolona. Wszystko szybko i przez internet

A już jesteś po spłacie? Wszystko było ok? Nie robili problemów? Sam sie zastanawiam nad tą firmę, dobre ma opinie
ginsjusz

Postautor: gość » 04 kwie 2017, 13:59

ginsjusz pisze:
rassbarry pisze:Ja brałam bo kolega w pracy polecił i jestem zadowolona. Wszystko szybko i przez internet

A już jesteś po spłacie? Wszystko było ok? Nie robili problemów? Sam sie zastanawiam nad tą firmę, dobre ma opinie

Tak, wszystko spłacone w czterech ratach (jedna na miesiąc=miesiąc). Wszystko spłaciłem w terminie. Podsumowując ok. Jeśli kiedyś będę miał podobny problem, również się do nich zwróce. Nie chciałbym oczywiscie :P Ale czasem człowiek nie ma wyboru
gość

Poprzednia

Wróć do Chwilówki przez internet