Pożyczka internetowa

Wybrane oferty najlepszych parabanków.

Pożyczka internetowa

Postautor: grzegorzm » 14 lut 2017, 13:02

Szukam dobrej pożyczki internetowej - tzn. bez specjalnej weryfikacji, żebym mógł dostać pieniądze online.
Do 3 tysięcy. Nie interesują mnie darmowe pożyczki, bo chcę mieć dłuższy okres spłaty - nie dam rady po miesiącu. Maksymalna rata to dla mnie 300-400 zł.
Jest coś takiego? No i wiadomo - nie chcę kosztów z kosmosu.
grzegorzm

Re: Pożyczka internetowa

Postautor: gosc » 15 lut 2017, 7:00

W Mikro Rata na spokojnie tyle dostaniesz. Tam masz do 5 tysięcy max, ale rozkładają nawet na dwa lata.
Uzyskasz ratę na podobnym poziomie - nawet przy maksymalnym okresie koszty tej pożyczki nie były jakoś specjalnie wysokie.
I przede wszystkim - są zgodne z prawem. Dobrze robisz, że olewasz pożyczki prywatne.
gosc

Postautor: fornirs » 16 lut 2017, 7:33

A na jakiej podstawie w takim razie analizowana jest zdolność kredytowa? Przyznają pieniądze bez tego? W PL? ;-)
Po prostu składam wniosek i na bank dostanę pieniądze? Nie sprawdzają BIKU?
fornirs

Postautor: gosc » 17 lut 2017, 7:40

Nie sprawdzają BIK, ale inne bazy już tak - m.in. KRD czy InfoMonitor.
A musisz posiadać stałe źródło dochodu. To nie jest tak, że bez jakichkolwiek zarobków dostaniesz kasę.
Wymagania nie są takie jak przy kredycie, ale jakieś są...
gosc

Postautor: Grzegors » 17 lut 2017, 11:16

Może nie trzech tysiący tam nie dostaniesz, ale jakbyś już nie miał wyboru to do 1000 zł dostaniesz w feniko bez problemu
Grzegors

Postautor: gosc » 20 lut 2017, 7:08

1000 zł to dostanie chyba w każdej firmie i to w darmowej pożyczce. Tylko musi oddać w jednej racie. A gościowi chodzi przecież o większą sumę i rozłożenie płatności na kilkanaście miesięcy, więc po co proponować coś takiego? Proponujesz pożyczkę, której przecież on i tak nie wykorzysta, co nie?
gosc

Postautor: jaksana » 22 lut 2017, 13:12

Dostaliśmy od nich 4 tysiące pożyczki przed świętami w grudniu. Co ciekawe - takie pieniądze nam dali przy negatywnym BIKu, ale wygląda na to, że go nie sprawdzają. Zależało nam na opcji spłacania tego przez dłuższy okres. Udało się. Pewnie i tak spłacimy zdecydowanie przed terminem, ale najważniejsze, że coś się dzieje.
jaksana

Postautor: imgggg » 04 kwie 2017, 13:56

Chwilówki raczej są na niższe kwoty, zazwyczaj do 1 tysiąca złotych. Jeśli chcesz dłuższy okres spłaty to złóż wniosek . Tam mają 4 miesiące :)
imgggg

Wróć do Pożyczki pozabankowe