Szybka pożyczka z parabanku

Wybrane oferty najlepszych parabanków.

Szybka pożyczka z parabanku

Postautor: konto » 28 sty 2013, 14:34

Ile trwa oczekiwanie na otrzymanie pożyczki z firmy parabankowej. Czy możecie mi podać konkretnie? Rozumiem, że każdy bank ma w tym zakresie całkowicie odmienne wymagania, prawda? Czy np. można w ciągu jednego dnia, po złożeniu wniosku, dostać sumę rzędy 5 tysięcy złotych? Jakie wymagania stawiają parabanki w takich przypadkach?
konto

Czas oczekiwania na pożyczkę z parabanku

Postautor: malon » 29 sty 2013, 14:27

Ten czas oczekiwania wcale nie jest długi - pożyczkę można dostać w ciągu kilkudziesięciu minut, ale tak naprawdę wszystko uzależnione jest od konkretnej sumy.
Jeśli kwota będzie duża, to parabank może przykładowo wymagać od ciebie dodatkowych dokumentów, np. zaświadczenia o twoich dochodach. Musi również sprawdzić, czy to zaświadczenie jest faktycznie prawdziwe, bo w takich przypadkach oszustwa zdarzają się szczególnie często - niestety.
malon

Bardzo szybka pożyczka z parabanku

Postautor: kuczus » 30 sty 2013, 14:34

Nie ma żadnych problemów z otrzymaniem takiej pożyczki - najlepsze parabanki są w stanie w ciągu kilkunastu minut wydać klientowi pieniądze, o ile są w stanie zweryfikować jego tożsamość. Oczywiście mowa tutaj o mniejszych sumach. Kiedy chodzi o dziesiątki tysięcy to w grę wchodzą dodatkowe zabezpieczenia i nie ma szans na to, aby pożyczkę otrzymać w kilka chwil. Procedury mogą trwać nawet kilkanaście dni.
kuczus

Re: Szybka pożyczka z parabanku

Postautor: Anka » 21 cze 2013, 17:10

Ja zawsze biorę przez VIA SMś i pieniądze mam tego samego dnia na koncie, albo najpóźniej na drugi dzień rano. Oni wymagają najmniej formalności i umowa jest przejrzysta, jasna. Wydaje mi sie, że maja najlepszą obsługę wśród innych takich firm. Koszta możesz od razu bezpośrednio przeliczyć na ich stronie i wszystko sie zgadza.
Anka

Postautor: karol » 06 lis 2015, 20:16

pożyczkę możesz dostać naprawdę szybko, ja zawsze korzystam z pożyczki w ekspres kasie i tu w 10 min masz kasę na koncie, na sam dowód, nie trzeba żadnych zaświadczeń itp. Mają wielu zadowolonych klientów, mnóstwo pozytywnych opinii, więc jest gwarancja bezpieczeństwa, zwłaszcza, że należą do ferratum banku, a to poważny gracz na rynku.
karol

Postautor: alek » 03 kwie 2016, 18:54

Teraz rynek pożyczek chwilówkowych bardzo dynamicznie się zmienia! Dlatego Ja uważam że trzeba bardzo dogłębnie się zapoznać z nowymi ofertami różnych firm i dopiero się na którąś zdecydować. Dodatkowo myślę że warto porównać sobie oferty bo jedne są mniej korzystne znów inne bardziej.
alek

Postautor: opener » 14 kwie 2016, 5:28

mnóstwo dzisiaj jest na rynku firm pozyczkowych . i zgadzam się tutaj z Alkiem ,że z ofertami trzeba się zapoznać nie jednej , nie dwóch lecz kilku firm pozyczkowych i wybrać ta opcje , która nam najbardziej odpowiada. z mojego doświadczenia polecam pozyczkę w extraportfel. ogromnym plusem jest duża kwota udzielana przy pierwszej pożyczce , bo wynosi ona do 2000 zł jak i zarówno okres splaty , który w tym przypadku to 45 dni . Oczywiście pierwsza pożyczka jest bez odsetek. Poza tym gdyby się tak noga powineła i okazało się ,ze nie da rady się spłacić całości w ustalonym okresie , to jest jeszcze pożyczka refinnasująca
opener

Postautor: hektorfm » 26 lut 2017, 20:02

Pożyczałem w extraportfel i moge powiedzieć tyle ,ze taka pożyczka online jest serio bardzo dobrą opcją . Co do samej firmy to wg mnie godna zaufania , wszelkie warunki które są zawarte w umowie sa bardzo jasne i zrouzmiałe;)
hektorfm

Postautor: Piotr26 » 22 maja 2017, 13:14

Nie brakuje teraz propozycji pożyczek,wystarczy podebrać odpowiednią w porównywarce, jeszcze sprawdzić dokładnie wszystko samemu, i można brać, najważniejsza jednak sprawa w tym, to robić to z głową... tu jest malutki artykuł na naki temat--
Piotr26

Wróć do Pożyczki pozabankowe