Szybka pożyczka przez sms

Informacje i oferty dla bikowców.

Szybka pożyczka przez sms

Postautor: siedem » 06 lis 2013, 13:43

W której firmie dostanę pożyczkę bez BIK na małą kwotę, na krótki okres czasu?
Mało istotne po co jest mi potrzebna. Muszę ją dostać na gwałt, najlepiej jeszcze przed weekdem.
Gdzie to załatwię?
siedem

Re: Szybka pożyczka przez sms

Postautor: Wisienka » 06 lis 2013, 14:03

A ile pieniędzy potrzebujesz? Nie możesz po prostu zrezygnować z kilku przyjemności i zaoszczędzić kasę? Przecież to nie jest takie trudne. Po co Ci te pieniądze?
Wisienka

Postautor: siedem » 06 lis 2013, 14:48

Jakbym był w stanie zaoszczędzić to nie pytałbym o pożyczkę, prawda? U mnie nie jest tak łatwo. Nie wystarcza mi pieniędzy od pierwszej do pierwszego. Niestety kokosów nie zarabiam, więc na oszczędności nie mogę sobie pozwolić. Potrzebuję niewiele- jakieś 200-300 zł. Czy ma ktoś jakieś propozycje?
siedem

Postautor: Zanetka » 06 lis 2013, 15:34

Znam ten ból. U mnie bardzo ciężko jest wyrobić się ze wszystkimi rachunkami, czasem brakuje tych kilku stówek. Wtedy właśnie taka szybka pożyczka byłaby idealna. Tylko problem w tym, że mamy kilka negatywnych wpisów w BIK. Nie zawsze udawało nam się oddać pieniądze w terminie. Chętnie bym wysłuchała Waszych propozycji pożyczkowych :)
Zanetka

Postautor: Mewka » 06 lis 2013, 16:17

Co powiesz na pożyczkę w morgis? Przy pierwszej pożyczce dają 200 zł na 15 albo na 30 dni. Co Ty na to? Myślę, że taka oferta byłaby dla Ciebie jak najbardziej pomocna. jak chcesz to zajrzyj sobie na ich stronę: morgis.pl i poczytaj.
Mewka

Postautor: siedem » 06 lis 2013, 19:08

Ta nazwa zupełnie nic mi nie mówi. Dają pożyczki bez BIK? A na komornika zwracają uwagę? A tak w ogóle... braliście u nich pożyczkę?
siedem

Postautor: Mewka » 06 lis 2013, 20:25

Tak, wzięliśmy u nich pożyczkę jakiś miesiąc temu. Wszystko przebiegło bez problemu. Nie sprawdzają BIK, na komornika też nie patrzą. W zasadzie nie wymagają żadnych zaświadczeń. My wzięliśmy pożyczkę przez internet, nawet nie musieliśmy odwiedzać ich oddziału.
Mewka

Postautor: Zanetka » 06 lis 2013, 21:21

Mówisz, że to dobra opcja, tak? Jak przebiegają u nich te wszystkie procedury pożyczkowe? Ile dni czekałaś na pieniądze? Wypełnialiśmy jakiś formularz w internecie, dobrze zrozumiałam?
Zanetka

Postautor: Mewka » 06 lis 2013, 22:31

Tak, wypełniliśmy formularz online, później oni się z nami skontaktowali, dostaliśmy dwa smsy, wysłaliśmy im 1 gr na konto. Później czekaliśmy tylko na weryfikację. W sumie po dwóch dniach mieliśmy pieniądze na koncie. Tu masz wszystko opisane: http://morgis.pl/Home/PozyczkaKrokPoKroku
Mewka

Postautor: siedem » 07 lis 2013, 7:26

Poczytałam o tych krokach i w sumie wydaje się to być całkiem proste. Powiesz jeszcze jak wyglądają koszty tej pożyczki? Czy przypadkiem nie są bardzo duże? Szybkie pożyczki lubią być bardzo drogie :/
siedem

Następna

Wróć do Kredyty bez bik