Leasing bez BIK - czy mam szansę?

Informacje i oferty dla bikowców.

Leasing bez BIK - czy mam szansę?

Postautor: gronkier » 21 lip 2017, 10:17

Tak jak w temacie. Mam działalność, firma na mnie, czy zatem liczy się mój BIK, czy firmy?
A jeśli mój i jest negatywny, to czy mam jakiekolwiek szanse na finansowanie, zakładając racjonalne warunki?
Chodzi o to, żeby było mnie stać na jakieś systematyczne spłacanie tego.
gronkier

Re: Leasing bez BIK - czy mam szansę?

Postautor: apollo » 24 lip 2017, 10:21

Bez większych problemów dostaniecie finansowanie, no chyba że przegięliście.
Łap namiary tutaj - http://leasing24.poznan.pl/
Złóż do nich wniosek, albo nawet wcześniej zadzwoń. Dostaniesz dobre warunki.
Finansowanie dostaje teraz prawie każdy - nawet ze stratą i przy nowej działalności.
apollo

Postautor: jarecki » 28 wrz 2017, 9:43

Oczywiście, że tak. Dostaliśmy finansowanie od dokładnie tej samej firmy leasingowej, którą wymieniasz wyżej.
Ba, z opowieści wynika, że oni przyznawali finansowanie nawet o wiele trudniejszym klientom. Takim, którzy nie wykazywali dodatniego wyniku finansowanego. Zatem rzeczywiście finansowanie leasingowe jest teraz dla każdego.
jarecki

Postautor: holta » 29 wrz 2017, 9:41

Bardzo jestem ciekawy, jaka przyjdzie odpowiedź. Ogólnie już pytaliśmy w kilku firmach.
Odpowiedzi raczej negatywne, a w niektórych przypadkach nawet odradzali składanie wniosku.
Strata z działalności i nowa firma, w sensie - istniejąca 3 miesiące.
A z tym Filipem rozmawiałem. Nie wiem na jakiej zasadzie oni działają, ale usłyszałem, że daje gwarancję, że finansowanie będzie.
Ciekawe ;-)
holta

Wróć do Kredyty bez bik