Gdzie można otrzymać pożyczkę bez bik

Informacje i oferty dla bikowców.

Re: Gdzie można otrzymać pożyczkę bez bik

Postautor: profesionalB » 18 wrz 2014, 5:32

Jeżeli chodzi o pożyczkę bez BIK mogę polecić stronę z której skorzystałem Wystarczy wypełnić na tej stronie formularz kontaktowy,a konsultant oddzwoni i udzieli wszelkich informacji na temat pożyczki.Można otrzymać do 25 000 zł,oczywiście bez sprawdzania BIK-u,przy minimum formalności.
profesionalB

Chwilówka dla każdego bez odmowy

Postautor: jurek » 28 lis 2014, 17:43

Przeciętna osoba w Polsce większość swojego dochodu przeznacza na żywność i koszty związane z utrzymaniem mieszkania. Dlatego przeciętny Polak nie może sobie pozwolić na żadne oszczędności. Żyjemy z dnia na dzień nie myśląc o awaryjnych scenariuszach np. o nagłych wydatkach. W nagłych sytuacjach wciąż próżno szukać pomocy finansowej w bankach. Banki precyzyjnie badają zdolność kredytową wnioskodawców, stąd cały proces kredytowania wydłuża się. Tymczasem firmy pożyczkowe działają błyskawicznie. Co więcej, akceptowane wnioski w 95 procentach dają dużą szansę na zdobycie dodatkowej gotówki.

Szybka i wygodna pożyczka Ofin

- bez weryfikacji w BIK
- wniosek drogą elektroniczną
- wymagany jest dowód osobisty
- pożyczka od 100 do 2 000 zł
- pieniądze na dowolny wydatek
jurek

Postautor: krosiek » 24 mar 2015, 12:59

Tylko niektóre firmy sprawdzają bik. Np. Alfa Kredyt nie sprawdza i masz w pierwszej pożyczce 1000 zł bez odsetek.
Spłata przez okres miesiąca. I to raczej graniczna kwota jaką możesz dostać bez odsetek.
krosiek

Postautor: Tomek25 » 28 cze 2016, 10:47

Hej! Znalazłem bardzo atrakcyjną platformę internetową bez weryfikacji w BIK!
Bardzo łatwo, szybko i bez problemów. Do 5000zł.
https://freezl.pl/
Tomek25

Postautor: poskits » 02 lut 2017, 7:38

Powinny przyznać w Mikro Rata. Zresztą wniosek składasz online, więc akurat sprawdzenie tego, czy dostaniecie pożyczkę jest bardzo proste. Na pewno różnicę robi poziom kosztów, bo jednak tam dostajecie 5 tysięcy na 2 lata przy kosztach na poziomie kredytu - zresztą zróbcie sobie symulację na stronie to zobaczycie ile dokładnie będzie wynosiła rata.
poskits

Postautor: Gomes » 21 mar 2017, 13:24

Dobrze jest też sprawdzić oferty na porównywarce pożyczek. Ja korzystam z Direct Money i wygoda jest w tym przypadku o tyle duża, że dzięki temu będziemy mogli w krótkim czasie przejrzeć oferty i wybrać taką, która będzie nam najbardziej odpowiadać. Można też porównywać poszczególne firmy ze sobą, jeśli ktoś będzie chciał wypróbować samemu zostawiam link > http://direct.money.pl/pozyczkipozabankowe/
Awatar użytkownika
Gomes

Poprzednia

Wróć do Kredyty bez bik